top of page

                                                    Zabieg Regenerujący Pielęgnicą

 

Pielęgnica do włosów pielęgnuje nasze włosy za sprawą działania ultradźwięków (regeneracji włosów wytwarzanymi ultradźwiękami) i promieniowania podczerwieni regeneruje zniszczone tkanki włosów stymuluje do cyrkulacji krwi w skórze głowy, przy samych cebulkach włosów. A co za tym idzie? sprawi, że nasze włosy staną się odżywione i bardziej zdrowsze - nie tylko na zewnątrz, ale również uzupełnimy ubytki w samej strukturze włosa.

 

Za pomocą pielęgnicy do włosów i funkcji ultradźwięków składniki odżywcze które nałożymy na włosy zostaną ekspresowo wchłonięte przez włos, następnie za sprawą promieni podczerwieni bezpośrednio zregenerują uszkodzona wcześniej tkankę włosa. Zabieg ten aplikowany jest bez odgrzewania włosów, co zapobiega puchnięciu, przesuszeniu oraz rozszerzeniu łusek włosa.

Kosmetyki regenerujące włosy nie działają w pełni swoich możliwości, ponieważ nie są w stanie przeniknąć przez łuskę włosa. Ultradźwięki zastosowane w pielęgnicy rozbijają wodę i składniki maseczek i odżywek na drobne cząsteczki, które na poziomie komórkowym wnikają we włosy. Używanie pielęgnicy może zwiększyć absorpcję substancji odżywczych o 40 – 60%.

 

WSKAZANIA do zabiegu

 

- włosy suche

- puszące się

- zniszczone przez zabiegi chemiczne

- rozjaśniane

- po trwałej ondulacji

 

 

REZULTATY ZABIEGU

 

- blask

- nawilżenie

- elastyczność

- wzmocnienie

- odbudowa włosów zniszczonych

- stop łamaniu sie końcówek włosów

- przyspieszony czas działania czynników odzywczych

 

Jak długo można stosować zabieg pielęgnicą do włosów?


Dla uzyskania zadowalającego efektu kuracja powinna trwać około 2 miesięcy ( 1-2 zabiegi w tygodniu). Podczas tej kuracji proteiny zawarte we włosach zostaną uzupełnione oraz elastyczność włosów zostanie wzmocniona.

 

Etapy zabiegu

 

- umycie włosów szamponem oczyszczającym

- wysuszenie włosów do 80%

- nałożenie maski przeznaczonej pod ultradzwięki

- użycie pielęgnicy

- umycie włosów letnią wodą

- suszenie

- modeleowanie

Czas zabiegu

 

około 2 godzin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bottom of page