top of page
banner1.jpg

Keratynowe Prostowanie Włosów CocoChoco Professional

Znane również pod nazwą Brazylian Blow Out/ Brazilian Keratin Treatment. Jest to zabieg, który koncentruje się na wygładzeniu, odżywieniu i regeneracji kosmyków – od cebulek aż po same końce

.

Kuracja Keratynowa CocoChoco Profesjonalna stosowana jest jako skuteczna terapia dla bardzo zniszczonych włosów. Pozwala przemienić niesforne kosmyki w proste, gładkie i lśniące pasma. Fundamentem zabiegu jest wykorzystana keratyna do włosów. Stanowi ona główny i najskuteczniejszy składnik, który jest podstawowym budulcem – również skóry i paznokci. To naturalna substancja, w pełni bezpieczna dla organizmu. Organiczne pochodzenie wpływa także na lepsze wchłanianie cennych składników, zawartych w keratynie

Pytania i odpowiedzi

CocoChoco Proffesional: na czym polega zabieg?

Sprowadza się przede wszystkim do wprasowania keratyny we włosy. Substancja wnika w ich strukturę oraz otula je, dzięki czemu każdy z osobna zyskuje witalność i jest zregenerowany od wewnątrz. Pasma stają się odżywione i gładkie.

CocoChoco Professional: dla kogo?

Zabieg zalecany jest w szczególności przy włosach:

• farbowanych,

• rozjaśnianych,

• zniszczonych zabiegami chemicznymi,

• puszących się,

• przesuszonych,

• sianowatych,

• trudnych do ułożenia.

Polecana również dla włosów przedłużanych

Metoda ma na celu również skrócenie czasu potrzebnego do modelowanie i codziennej stylizacji.

Jakie są efekty?

Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej i naturalnej metody niesforne kosmyki można okiełznać. Pasma stają się wygładzone, miękkie oraz znacznie prostsze. Kosmetyki CocoChoco do prostowania włosów zapewniają im połysk i sprawiają, że wyglądają zdrowiej, lepiej się układają (nawet po deszczu lub warunkach wilgoci), co wpływa na skrócenie czasu poświęcanego codziennej stylizacji.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekty zabiegu utrzymują się od 3 nawet do 5 miesięcy. Trwałość rezultatu wiąże się jednak w głównej mierze z określonym typem i gęstością włosów. Jeżeli są grube i mają mocne skręty są mniej podatne na zabieg, jeśli są cienkie można osiągnąć najciekawsze efekty. Duży wpływ na trwałość zabiegu ma również odpowiednia pielęgnacja: używanie szamponu bez soli (bez SLS), stosowanie odżywek oraz masek bez sylikonów, ograniczenie produktów do stylizacji zawierających alkohol, który wysusza kosmyki.

Zabieg można powtarzać po około 4-5 tygodniach.

Należy pamiętać, że keratynowe prostowanie włosów nie zawsze sprawia, że są one idealnie proste jak po użyciu prostownicy. Terapia ta odżywia, wzmacnia oraz znacząco poprawia wygląd fryzury.


Pasma włosów stają się bardziej podatne na stylizację, są elastyczne i odporne na zmiany pogody. Wilgoć nie wnika tak szybko w strukturę i nie powoduje puszenia się czy falowania kosmyków.

Zabieg Keratynowego Prostowania nie oznacza, że po kuracji nie będziemy musiały dbać o włosy. Wręcz przeciwnie, aby efekty utrzymywały się jak najdłużej ważna jest pielęgnacja i używanie odpowiednich kosmetyków - olejowanie końcówek.

Włosy najlepiej suszyć suszarką skierowaną w dół

Na efekty wpływają również 3 dni bezpośrednio po wykonaniu zabiegu

- nie należy myć włosów przez 72h

- nie można związywać włosów gumką

- nie należy zakładać włosów za ucho

- gdy włosy się zamoczą, należy je wysuszyć i wyprostować

- nie pozostawiać włosów mokrych

- gdy po nocy są odgniecenia należy włosy wyprostować

- nie można korzystać z basenu i sauny

Przeciwskazania do Zabiegu:

- ciąża 

- karmienie piersią

- włosy, które są jak ,,gumka,,

- koloryzacja 2 tyg przed zabiegiem lub 2 tyg, po zabiegu

Czas trwania zabiegu;

od 2.5 godz do 3 godz

bottom of page